Person of Interest (2011)

Genel Bakış

Person of Interest Türkiye’de oldukça fazla hayranı bulunan ve 5 sene boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen Person of Interest, dönemin en iyi yapıtlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmıştı ve bakıldığında bu durum IMDB üzerinde 8,5 puan alması ile de kanıtlanabilir. Popülaritesi bittiği için gün geçtikçe düşen ancak kimin izlerse izlesin günümüz dizilerinden çok daha kaliteli bulabileceği Person of Interest’te, başrolleri Jim Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman gibi isimler üstlenirken dizinin yaratıcı tarafı ise Jonathan Nolan’a aitti. Kurgu bağlamında harikalar yaratmayı başaran Nolan, Person of Interest’in en çok oylanan 250. dizi olmasını sağlamakla kalmadı, diziye aynı zamanda uluslararası alanda 7 farklı ödül ve 1 Primetime Emmy adaylığı kazandırdı. Kurgu olarak oldukça ilgi çekici bir hikayeye sahip olan Person of Interest’te, kameraların hayatımızın her tarafında olduğu günümüzde bizleri nasıl izlediğini göreceğiz ve bir adam, geliştirdiği bir yazılımla, kameralar aracılığı ile hemen her şeyi önceden tahmin edebilecek. Bu önceden tahmin etme olayları bir süre sonra kötü adamların yakalanmasına sebebiyet verecek olsa da, Person of Interest birinci sezonundan sonra hayli karışık ve gerilimli bir kurguyla izleyicilerinin karşısına çıkacak ve olayların haliyle epey karışacağını öngörebileceğiz. 2011’den 2016 yılına dek fırtınalar estiren Person of Interest, şimdi sitemizde; hem de en yüksek kalitede izleme seçenekleriyle... İyi seyirler dileriz.

Türü: Suç, Dram, Aksiyon
 • Ülke

  US

 • Süre

  43 dk

 • Takipçiler

  22

 • IMDb Puanı

  8.4 (152598 oy)

 • Yapım yılı

  2011

Person of Interest 1. Sezon

Yorumlar ( 2 )

umutt
umutt

Çok güzel bir diziydi ve bağımlılık yaptı.Erken bitmesi beni şaşırttı uzun soluklubir filmdi bence 2 3 sezon daha olabilirdi.Bitmesi beni üzdü.

lavinya
lavinya

Çok güzel bir dizi umarım devamı gelir. Bence uzun soluklu devam edebilecek bir konusu vardı erken bitti. Tüm oyuncular mükemmel bir performans sergiledi.

 • UMUT TOPRAK
  UMUT TOPRAK

  film resmi olarak bitirildi bro